Hirdetések! 200 szintes felvételt nyerhet bármely tanfolyamra bármely választott egyetemen az IJMB / JUPEB révén. NEM FOGÓ | ALACSONY DÍJAK. Regisztráció folyamatban. Hívja MOST a 07063900993 telefonszámot!

Jelentkezzen most az UNDP abudai állására a 2021-as programasszisztens számára

iktatott Munka by június 18, 2021

HIRDETÉSEK! Töltse le most a JAMB CBT szoftvert INGYEN!

Jelentkezzen most az UNDP álláshelyére Abujában 2021-ben: munkát keres Nigériában 2021-ben? Szeretne az UNDP-nél dolgozni? Ezenkívül nem bánná, ha eligazítanánk, hogyan lehet jelentkezni az UNDP munkalehetőségére Nigériában és azon túl is? Ha igen, akkor folytassa az olvasást.

Az ENSZ Fejlesztési Programja (UNDP) segíti a fejlődő országokat a segélyek vonzásában és hatékony felhasználásában. Minden tevékenységünk során ösztönözzük az emberi jogok védelmét, a képességek fejlesztését és a nők szerepének erősítését.

Az UNDP toboroz az alábbi pozíció betöltésére:

Munka megnevezése: Programasszisztens - Nigériai partnerség a büntető igazságszolgáltatás terrorizmusra adott válaszainak megerősítéséről („A terrorizmus elleni jogi rendszer megerősítése” globális projekt keretében): GLOR35

Munka azonosítója: 4234
Bérleti díj: Abuja, Nigéria
Gyakorlási terület - Álláscsalád: Békeépítés
Osztály: SB3
Üres állás típusa: Szolgáltatási szerződés (SC)
Feladás típusa: Külső
Iroda: Afrika
A szerződés időtartama: A kezdeti időtartam egy év

Háttér

  • Ez a beosztás az ENSZ Kábítószer és Bűnözés Elleni Hivatalának (UNODC) országos irodájában található, a nigériai Abujában (CONIG).
  • A CONIG más projekt-támogató munkatársaival együtt egy csapatban dolgozva az inkumbens felelős lesz a projekt operatív, szervezeti, logisztikai és adminisztratív támogatásáért.
  • Ez magában foglalja a projekt tevékenységeinek különféle operatív, logisztikai és adminisztratív követelményeinek tervezését és végrehajtását; a projekt személyzetének, szakértőinek és résztvevőinek utazásainak megszervezése; költségbecslések készítése és kiadási becslések fenntartása; dokumentumok időben történő előállítása és terjesztése; a tevékenységek helyszíni lebonyolításának támogatása; főtitkári támogatás előkészítése és biztosítása stb.
  • Szükség szerint támogatást nyújt a beszerzéshez, valamint a projekt költségvetési és pénzgazdálkodási támogatásához.
  • Az inkumbens a kijelölt projektfelelős (ek) közvetlen felügyelete mellett, a projektkoordinátor irányításával, valamint az UNODC képviselőjének és a program vezetőjének általános irányításával fog működni.
  • A poszt szintje SB3 / 2 (egyenértékű a G5-tel).

Kötelességek és felelősségek
Az inkumbens a következő feladatokat látja el:

  • Operatív, szervezeti, logisztikai és adminisztratív támogatást nyújt a projekthez;
  • Együttműködés a projektkoordinátorral, a projekt többi tisztviselőjével és a vezető programasszisztenssel annak biztosítása érdekében, hogy a szükséges adminisztratív és szervezeti támogatást biztosítsák a különböző, gyakran egyidejű projekttevékenységekhez.
  • Segítség a felügyelet (ek) nek és más kijelölt projekttiszteknek a projekt iránti felelősségük teljesítésében különféle támogató funkciók végrehajtásával.
  • Azonosítsa és hajtsa végre a szükséges szervezeti, logisztikai és adminisztratív intézkedéseket a projekt tevékenységekhez kijelölt klaszterek, például szemináriumok, műhelyek és találkozók számára.
  • Ez magában foglalja: a szolgáltatási követelmények meghatározását és beszerzésük megszervezését, a projekt személyzetének, szakértőinek és résztvevőinek utazás és szállás megszervezését; dokumentumok előkészítése és időben történő terjesztése; a tevékenységek helyszíni lebonyolításának támogatása stb.
  • Támogatást nyújt az UNODC biztonsági fókuszpontjának az UNODC személyi biztonságával kapcsolatban.
  • Tanácsadás és intézkedés az irodai és projekteszközök, felszerelések és háztartási cikkek szállításával és átvételével kapcsolatban; beleértve a vámkezelést is.
  • Tanácsot ad és segít az alkalmazottaknak és eltartottaiknak azáltal, hogy feldolgozzák a vízumkérelmeket, személyi igazolványokat, vezetői engedélyeket és egyéb szükséges személyi vonatkozású dokumentumokat az Egyesült Nemzetek Szervezetének és a szolgálati hely szerinti ország követelményeinek megfelelően.
  • Szükség szerint végezzen egyéb feladatokat, például általános levelezést, vegyen részt az értekezleteken és készítsen jegyzőkönyveket stb.
  • Támogatás nyújtása a beszerzéshez, valamint a projekt költségvetési és pénzügyi irányításához: szorosan működjön együtt a projekt költségvetési és pénzügyi asszisztensével, szükség szerint támogassa a munkát ezen a területen
  • Szorosan működjön együtt a vezető program munkatársával, és szükség szerint támogatóként szolgáljon
  • Készítsen költségbecsléseket, és tartson fenn költségbecsléseket és áttekintéseket a projekt tevékenységeihez.
  • Segítségnyújtás a hivatalos és informális kommunikációban, valamint a kormányzati intézményekkel és hatóságokkal, az Egyesült Nemzetek Szervezetének egyéb képviselőivel, a nem kormányzati szervezetekkel, a civil társadalmi szervezetekkel, az erőforrásokkal foglalkozó személyekkel és a médiával folytatott kapcsolattartás nyomon követésében az UNODC megbízásai és projektjei tekintetében.
  • Rendszeres kapcsolattartás és koordináció fenntartása a CONIG-en belül, valamint a Terrorizmus Megelőzési Osztállyal és az Afrika és a Közel-Kelet regionális részlegével; kapcsolatot tart UNDP és az ENSZ-hez kapcsolódó egyéb szervezetekkel a projekt végrehajtásával kapcsolatos adminisztratív kérdésekben.
  • Gyűjtse, állítsa össze és tartsa karban a projekt tevékenységeivel kapcsolatos információkat, hozzon létre inputokat a projektjelentésekhez és a vonatkozó információs hálózatokhoz, és vezesse az intézmények és szakértők névsorát; részletes nyilvántartást vezet a projekt tevékenységeiről, ideértve a napirendeket, a résztvevők listáját, a szakértők elérhetőségeit és a jelentéseket.
  • Segít a megfelelő vagyonkezelésben, nyomon követésben, nyilvántartásban és ártalmatlanításban, az átvételi és ellenőrzési (K + I) jelentések elkészítésében az érintett beszerzési egységek elé terjesztéshez és ellenőrzési missziókhoz
  • Segítsen és előkészítse a programokat és a logisztikát a látogató szakértők, missziók, küldöttségek és az adományozók képviselői számára.
  • Végezzen más feladatokat a kijelölt módon.

kompetenciák
Szakmaiság:

  • Szakértelem a projektigazgatásban és -szervezésben, ideértve a költségvetési és pénzügyi irányítás szempontjából releváns koncepciók és megközelítések alapos ismeretét és megértését; az ENSZ pénzügyi szabályainak és szabályainak ismerete, valamint az ENSZ politikájának és eljárásainak ismerete, mivel ezek kapcsolódnak a program költségvetés-tervezéséhez és a pénzügyi igazgatáshoz; bizonyította szakmai hozzáértését és az adminisztratív folyamatok elsajátítását; képesség számos adminisztratív funkció végrehajtására, beleértve az események tervezését és szervezését, valamint az emberi erőforrások adminisztrációját; a potenciális kockázatok feltérképezésének és szükség szerinti készítésének képessége.
  • Büszkeséget mutat a munkával és az eredményekkel; lelkiismeretes és hatékony a kötelezettségvállalások teljesítésében, a határidők betartásában és az eredmények elérésében; inkább szakmai, mint személyes gondok motiválják; kitartást mutat nehéz problémákkal vagy kihívásokkal szembesülve; és bizonyítható elkötelezettség az ENSZ értékei iránt, különös tekintettel a mindennapi tevékenységek és magatartás integritására.

KATTINTS IDE további információért.

Jelenleg forró állásajánlatok Nigériában

Kérjük, adja meg telefonszámát és E-mail cím az alábbi megjegyzések mezőbe.

Mi a véleménye arról, hogy Jelentkezzen most az UNDP-állásra Abujában egy 2021. évi programasszisztens számára? Arra kérem, hogy használja ugyanezt Alkalom hogy megossza ezeket az információkat másokkal a mi felhasználónk segítségével FacebookTwitter, or Google+. megosztás gombra.

CSN csapat.

Írja be az email címét:

Által szállított TMLT NIGÉRIA

Csatlakozzon már több mint 3,500 000 XNUMX olvasóhoz online!

=> LÉPÉS AZ USAON Instagram | FACEBOOK & TWITTER A legújabb frissítésekre

ADS: CSAK 60 nap múlva leütési cukorbetegség! - RENDELJE ITT

SZERZŐI JOG FIGYELEM! A weboldal tartalmát nem engedélyezhetjük, sem részben, sem egészben, sem részben, sem megfelelő engedély vagy visszaigazolás nélkül. Minden tartalmat DMCA véd.
A webhely tartalmát jó szándékkal teszik közzé. Ha Ön a tartalom tulajdonosa, és úgy gondolja, hogy szerzői jogait megsértették vagy megsértették, mindenképpen vegye fel velünk a kapcsolatot a [[e-mail védett]] panaszt nyújthat be, és az intézkedéseket azonnal megteszik.

Címkék: , , , , , , , , ,

Hozzászólások lezárva.